На головну

Інтернет і телебачення разом дешевше!


Компанія «НЕТ ЗАХІД» пропонує послуги по підключенню до сучасного цифрового телебачення. Вашій увазі пропонуються телеканали різноманітної тематики та жанрів. Всі канали передаються у високій якості в цифровому ІР форматі. Для можливості перегляду можна використовувати телевізори Smart TV , комп’ютери , якщо ваш телевізор не підтримує функцію Smart TV потрібно  використати   ІР ТВ приставки (MAG , Aura  то що ) . За детальною технічною інформацією просимо звертатися  за номером телефону 066 440 16 44.   Для Інтернет абонентів компанії НЕТ ЗАХІД вартість підключення до цифрового телебачення – безкоштовна . Абонентська плата за користуванням іР ТВ здійснюється  щомісяця згідно вибраного вами пакету телевізійних каналів.

На Ваші численні прохання компанія НЕТ ЗАХІД включає в перелік своїх послуг – ТЕЛЕБАЧЕННЯ. В наш пакет входить багато відомих та популярних телеканалів : National Geographic , Fox , TV 100, TV 100 action , RTL , Viasat History , ФУТБОЛ 1, ФУТБОЛ 2, українські медіа групи та багато інших . Для можливості підключитися до нашого цифрового телебачення по більш вигідних умовах , ми розробили для Вас акційний тариф, в якому інтернет і телебачення разом – «МЕГА + ПРАЙМ ТАЙМ». В цьому тарифному плані ви отримуєте 100 МБ Інтернету та 75 цифрових телеканалів всього за 235 грн на місяць. Поспішай підключитися, кількість підключень до акційного тарифу є обмеженою.

Пропонуємо Вашій увазі два пакети послуг цифрового телебачення  від компанії « НЕТ ЗАХІД» : «ОПТИМАЛЬНИЙ»  та  «ПРАЙМ ТАЙМ».

Тариф
«ОПТИМАЛЬНИЙ»
Вартість
67грн/міс
Кількість цифрових каналів
70 каналів
Тариф
«ПРАЙМ ТАЙМ»
Вартість
77грн/міс
Кількість цифрових каналів
75 каналів